top of page
DSC00418_FIN.jpeg

Kdo jsme?

Naše společnost ShowDrive.cz Vám umožní svézt se v jedněch z nejlepších vozech světa. Jako první jsme přišli s možností svézt se v super autech na skutečném závodním okruhu. Nenabízíme malé testovací polygony, jako konkurence. Splňte si svůj sen a osedlejte až 640 koní Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Italia, Porsche 718, Fordu Mustang GT nebo závodní speciál Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO 2. Vybrat si můžete nejen svůj vysněný vůz, ale i lokalitu jízdy. Naše jízdy probíhají ve městech Praha, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Olomouc, Ostrava, Třinec, Most, Bratislava, Trenčín a Zvolen.

S námi neplatíte kauci, nepodepisujete směnky, stačí jen dárkový koupit poukaz, zarezervovat termín, a pak si užít nekonečný příval emocí a vjemů. S adrenalinovým dárkem od nás nešlápnete vedle. Po celou dobu jízdy s Vámi bude zkušený instruktor, který vše vysvětlí a postará se o Vaši bezpečnost. Řízení není omezeno věkem, potřebujete jen řidičské oprávnění skupiny B a příznivý zdravotní stav. Pokud nemáte řidičský průkaz, svezte se s naším instruktorem na sedadle spolujezdce.

Naši instruktoři jsou zkušení testovací a závodní jezdci. Naše vozy jsou vždy nové a perfektním technickém stavu. Máme vlastní servisní zázemí. Jako jedni z mála firem z oboru vozy skutečně vlastníme.

Těšíme se na Vás!

S úctou, ShowDrive.cz

O NÁS: About Us
bottom of page