top of page
DSC00418_FIN.jpeg

Kdo jsme?

Naše společnost ShowDrive.cz Vám umožní svézt se v jedněch z nejlepších vozech světa. Jako jediní nabízíme možnost svézt se v super autech na skutečném závodním okruhu. Splňte si svůj sen a osedlejte až 640 koní. Vybrat si můžete nejen svůj vysněný vůz, ale i lokalitu jízdy. Naše jízdy probíhají ve městech Praha, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Olomouc, Ostrava, Třinec, Most, Bratislava, Trenčín a Zvolen.

S námi neplatíte kauci, nepodepisujete směnky, stačí si jen koupit poukaz, zarezervovat termín, a pak si užít nekonečný příval emocí a vjemů. Po celou dobu jízdy s Vámi bude zkušený instruktor, který vše vysvětlí a postará se o Vaši bezpečnost. Řízení není omezeno věkem, potřebujete jen řidičské oprávnění skupiny B. Pokud nemáte řidičský průkaz, svezte se s naším instruktorem na sedadle spolujezdce.

Naši instruktoři jsou zkušení testovací a závodní jezdci. Naše vozy jsou vždy nové a perfektním technickém stavu. Máme vlastní servisní zázemí. Jako jedni z mála firem z oboru vozy skutečně vlastníme.

Těšíme se na Vás!

bottom of page